SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES E270 AVANGARD
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '18
Lloji :
Mercedes E 270
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2003
ID e produktit :
200142
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura mercedes viti i prodhimit 2003 me te gjitha sherbimet e kryera. Vetura posedon shum gjera ekstra dhe esht vetur familjare. Vetura gjendet ne prizren. Qmimi i fundit 5000€

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »