SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 3.0 TDI 2*S-line QUATTRO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '19
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
203,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
200152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e hiri , 5 dyer , 5 ulse , nderrueisn AUTOMATIK
Opsione : klimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne timon ,shpejtesit n timon F1 , ulset gjysem lekur , ulset sport ,
ulset elektrike dhe memory , navigacion GPS TV HD , tempomat ,dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system , dritat LED para e mbrapa ,
bordkompjuter , radio CD USB ,me dhez pa qels (KEYLESS-GO) , kamerat 360 shkalle (Surround View) ,senzorat e tejkalimit (SIDE ASSIST)zerimin Bose audio , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC ,vet parki (PARK ASSIST)
abs , esp , airbag , fellne , dritaret elektrike , etj .
Tel: +383 44 535 442
www.autotrimishpk.com 
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »