SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Sharan 1.9 TDI
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '13
Lloji :
Volkswagen Jetta
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
20025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet sharani Dizel 1.9 Hargjimet e vogla Esht i regjistruar 7 Ulse Qmim I Volitshem I kaa Fellnat Veres Ashtu edhe Dimritt Muzik Full Ne Te Etje Etjj Per MA SHUMM Konktakto ne nr tele.. 044303256
Informata rreth publikuesit
Xoni
Therandë
044303256
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »