SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 3.0 BI-TDI S-LINE MATRIX SELECTION DESIGNO 235KW/320PS 2015
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '19
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2015
ID e produktit :
200278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPSIONE :klimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne tion ,shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur SELECTION DESIGNO , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje, ulset sport ,navigacion GPS TV HD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa ,KAMER,zerimin BOSS audio,mbajtesin e diatances DISTRONIK ,senzora te parkingut para dhe mbrapa , me dhez pa qels (KEYLESS-GO),vet parkim(PARK ASSIT) ,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light , abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com 
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »