SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira Tourer
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '18
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
200328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Zafira Tourer
Viti 2012 , Seri Speciale Full Extra

Vetura është ne gjendje shumë te mirë tekinike, nuk ka asnje problem..
Posedon liber te servisit te kompletuar
dhe te giitha fakturat !

Vetura eshte Full Option ‘

Dora e Parë.. !

Dy Qelsa Telekomandë.. !

6 Shpejsi.. !

4 Airbeg.. !

4 Xhama elektronik.. !

Llajsne Kromi.. !

Senzora Te shiut.. !

Klim Automatike.. !

Xénon B-Xénons.. !

Drita intelengjente.. !

Drita Automatike.. !

Radio CD - DVD.. !

Navigation te madhë.. !

Abs,Air bag.. !

Alarm System.. !

Bordë Kompjuterik.. !

Pulla ne Timon.. !

Tempo MaT.. !

Fellne 17.. !

Senzora parkingu para dhe mbrapa.. !

Timonin B-Hidrulik.. !

Euro 5.. !

Vetura është ne gjendje perfekte
dhe nuk ka asnje defekt ‘
Vetura është me tabela te huja..
Gjindemi ne Kosove-Pejë

Ju lutem vetem per blersa serioz..
Ka mundesi ndërrimi me vetura tjera !

Cmimi : 9000 €uro
Per Informata me te hollsishme
Kontaktoni ne numrin tim te telefonit
Viber : +32491111635
Ipko : ‭+38649532622‬
Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »