SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Opel Signum
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '13
Lloji :
Opel XJR1300
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
20049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte e rregjistruar, eshte nje gjendje perfekte, ka sensor, klime automatike, senzor shiu, tempomat, fellne alumin me dy pale goma.

PER KONTAKT: 044247973
Informata rreth publikuesit
Jakup
Prishtinë
OPEL PREMIUM [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »