SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vetura B CLAS - Dizell
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '19
Lloji :
Mercedes C 200
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
263,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
ID e produktit :
200573
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura Mercedes B CLAS

Te Dhenat:

- Motori 2.0
- Manual
- Viti 2006
- 263.000 KLM Hargjume
- Regjestrim deri muajin Maj 2019
- E mirembajtur dhe e servisuar gjithmon te autosalloni Auto Mita
- Vetura nuk eshte ne Hipotek
- Senzora parkimit para dhe mbrapa
- Klim automatik
- Ulset me Nxemje

Çmimi 7.200 Euro

Kontakti 044 302 000
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »