SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Shitet touran 1.6 Diesel viti 2012 DSG
Çmimi fillestar :
€8,300.00
Ju kurseni :
€500.00 (7% zbritje)
Çmimi :
€7,800.00 Çmimi rritet nĂ« €8,300.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '18
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
ID e produktit :
200913
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
I pa doganuar ne tabela te 🇨🇭Ne gjendje shum te mir pa as nje problem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sadri
Prishtinë
41793096851
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »