SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOURAN Cross 2.0 TDI DSG 2009
Çmimi :
€8,100.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '18
Lloji :
VW TOURAN
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
201052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Touran Cross 2.0 TDI Automatic DSG, viti i prodhimit 2009, regjistrim edhe 1 vit te plote, i ruajtur si mbrenda ashtu dhe jasht ne gjendje shum te mir.
FULL EXTRA, Sensora Parkingu mu mundsi te parkimit automatik, Webasto, Klima tronic, 7 Ulse te lekures me ngjyr te njejt si te automjetit, Radio me touch SD card, Taste ne timon etj.


+383 45 606911 Viber & Whatsapp
049606911
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »