SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 2.0 TDI SPORTLINE NEW MODEL 2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '19
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
106,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
201089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A4 2.0 TDI SPORTLINE NEW MODEL 2013
OPSIONE :klimatronik tre zonale , timonin sport , komandat ne tion , ulset likur , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje, ulset sport ,
navigacion GPS TV HD DVD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa ,senzora te parkingut para dhe mbrapa ,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light , abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com 
Tel: +373 44 535 442 , +386 49 400 503
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »