SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 4.0 XDRIVE M-SPORT FACELIFT 225 kW (306 PS) 2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '19
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
201090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPSIONE :klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne tion ,shpejtesit ne timon F1 , ulset likur , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje, ulset sport , ,navigacion GPS TV HD DVD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa ,senzora te parkingut para dhe mbrapa ,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light , abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com 
Tel: +373 44 535 442 , +386 49 400 503
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »