SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet 2013 Mazda 3
Çmimi :
€9,700.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '18
Lloji :
Mazda 3
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
105,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
201117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet 2013 Mazda 3
2.0L benzin Automatik
Pa dogan

Vetura posedon shum opcione. te mira...

Gjama Elektrike
Dyer Elektrike
Alarm
Push Button
Klime
Nxjemje
Fellne
Bluetooth
Cd plajer
Aux
Dritat Hdi
Telekomand per perdorim te benzinit dhe shpenzimet
Telekomand per Ule
dhe shum gjera te tjera

KJO VETUR POSEDON KETO SENE TE REJA
Gomat e reja
Frenat E reja (komplet)
Kaishat e ri
Vaji i motorrit dhe i transmisionit
Filterat
Bateria
Dritat

Ksaj veture nuk i nevoitet asgje, i ardhur nga amerika, ne gjendje totalisht n' regull.

Per me shum detaje dergoni imell ose thirrni
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »