SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C 220
Çmimi :
€7,300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '18
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
264
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2005
ID e produktit :
201180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gjakovë Shitet Mercedesi C Klas CDI 220 viti 2005 vetura asht ne gjendje te rregullt pa asnje defekt te vogel asht shum e paster e mirembajtur si mbrenda dhe jashte,arsyeja e shitjes kam ba tjeter,asht vetur familjare eshte per veture per marakli nuk asht per tregti,vetura i posedon keto veqori: Mercedes C 220 viti 2005 CDI Edition Automatik-tiptronik 7 G Shpejtesit ne Timon Regjistrim 1 vite te plote Pasqyret palohen me pulle I servisuar gjithmon me rregull Klimatronik Digjitale 2 zonale Karrikat levizese multifunksionale Tempomat bord CPU AUX 4 gomat me fellne te veres 17 coll Posedon 2 qelsa nga fabrika Modeli i fundit Face Lift Elegance Kilometrat me garancion ABS Senzor parkimi para dhe mbrapa Nalt me shiber i hapur Senzora ne pasqyre dhe gjama Senzore te shiut Veturen mund ta kontrolloni ku te doni !

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »