SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X1 Xdrive 18 Dizell RKS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Mars
Lloji :
BMW X1
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
201327
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X1 1.8D XDRIVE
VP 21.12.2012 MODEL 2013
KM TE KALUARA 130000 ME LIBER SERVISI
POSEDON KLIMATRONIC XDRIVE 4X4
4 GOMAT E REJA DIMRIT PIRELLI
ME GJITH FELLNE
NDRRUSI SHPEJCIVE 8+1 MODELI RI KOBRA HARGJIMET 6L DERI 7L NAFT
E POSA DOGANUAR DHE REGJISTRUAR NE RKS 1 VIT PLOT
E ARDHUR NGA ZVICRRA
NE GJENDJE EXTRA TE MIR TEKNIKE

NDRRIM I MUNDSHEM .

049437000
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »