SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
E 220 CDI AUTOMATIC FULL.....
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '18
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2013
ID e produktit :
201407
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES E 220 CDI
**Viti i Prodhimit .2013 model 2014
**I doganuar e Regjistruar 1 vit
**i sevisum koplet ne gjendje prefekte
**Leda
**Senzora te Shiut & dritave
**Senzora parkimi
**auto parking
**Navigacion Map
**Telefon sistem
**Dritat xenon
**Ulset me ryme
**Palimin e pasqyrev
**Klima Tronik Para e Mbrapa
**Karriga Lekur
**Fellneorgjinal me guma t'reja
**Kufizues Shpejtesie - Tempomat
**Timoni me levizje sipas deshires
**Komanda ne Timon
**Timonin Servo & Lekur
**Abs & Esp
**Air Bag, Alarm e Centrall
**Xhama me Rrym dhe me Nxemje
**Pashqyra me Rrym dhe me Nxemje
**Qelsi me telekomand Fabrikisht
**Bagazhi hapet me telekomand

INFO NE 045613666--------049858656
viber+37745613666
KONTAKT PREJ ORES 09.00 DERI 22.00
SMS IMEL MOS DERGO

FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...
VETURA GJENDET NE AUTO SALLON BENI
FSHATI STANOVC I EPERM
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »