SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF V 1.9 77KW MODEL 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2004
ID e produktit :
201409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VW GOLF
1.9 TDI 77KW
VITI I PRODHIMIT 2004 MODEL 2005
I DOGANUM RKS
NUK ESHT HIPOTEK...
NE GJENDJE SUPER TE RREGULLT
ME LIBRA SERVISIT 200 MIJE...
I SERVISUM KOPLET

POSEDON
**KLIMATRONIC
**SENZOR PARKIMI
**ABS DHE ESP
**CENTRALL
**GJAMA ME RRYME
**PASHQYRE ME RRYME
**PASHQYRE ME NXEMJE
**TEMPOMAT
**TIMON SERVO
**MUZIK FABRIKORE MP3
**ULSET EXTRA
**QELS ME TELEKOMAND

INFO NE 045613666--------049858656
viber+37745613666
KONTAKT PREJ ORES 09.00 DERI 22.00
SMS IMEL MOS DERGO

FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...
VETURA GJENDET NE AUTO SALLON BENI
FSHATI STANOVC I EPERM
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »