SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ESPACE 1.9 DCI 6 SHPEJSI 7 ULSE 1 VIT REGJISTRIM
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '18
Lloji :
Renault Espace
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2003
ID e produktit :
201411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET
RENAULT ESPACE
1.9 DCI
VITI I PRODHIMIT 2003 MODEL 2004
I DOGANUM RKS 1 VJET
NUK ESHT HIPOTEK...
NE GJENDJE SUPER TE RREGULLT
ME LIBRA SERVISIT 200 MIJE...
I SERVISUM KOPLET

POSEDON
**KLIMATRONIC
**PULLA TIMON
**7 ULSE
**SENZOR PARKIMI
**ABS DHE ESP
**CENTRALL
**GJAMA ME RRYME
**PASHQYRE ME RRYME
**PASHQYRE ME NXEMJE
**TEMPOMAT
**HELLOGENKA
**TIMON SERVO
**MUZIK FABRIKORE
**ULSET EXTRA
**XHAMAT E ZI
**QELS ME TELEKOMAND

INFO NE 045613666--------049858656
viber+37745613666
KONTAKT PREJ ORES 09.00 DERI 22.00
SMS IMEL MOS DERGO

FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...
VETURA GJENDET NE AUTO SALLON BENI
FSHATI STANOVC I EPERM
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »