SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW T5 KOMBI 2.5 TDI ME KLIMM RKS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '18
Lloji :
Volkswagen/VW T5
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2005
ID e produktit :
201412
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VW KOMBI T5
2.5 TDI
VITI I PRODHIMIT 2004 MODEL 2006
I DOGANUM RKS
NUK ESHT HIPOTEK...
NE GJENDJE SUPER TE RREGULLT

I SERVISUM KOPLET NE VLER 1000 EURO

POSEDON
**KLIMA AC
**ABS DHE ESP
**CENTRALL
**GJAMA ME RRYME
**PASHQYRE ME RRYME
**PASHQYRE ME NXEMJE
**TEMPOMAT
**HELLOGENKA
**TIMON SERVO
**MUZIK MP3
**ULSET EXTRA
**FELLNE ME 4 GUMA DIMNIT TE REJAA
**QELS ME TELEKOMAND

INFO NE 045613666--------049858656
viber+37745613666
KONTAKT PREJ ORES 09.00 DERI 22.00
SMS IMEL MOS DERGO

FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...
VETURA GJENDET NE AUTO SALLON BENI
FSHATI STANOVC I EPERM
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »