SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C4 Grand-Picasso 1.6 HDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '18
Lloji :
Citroen C4 Grand Picasso
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
201448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen C4 Grand-Picasso 1.6 HDI 80 KW, Viti i prodhimit 10.2011, i Doganuar , Vetura eshte e importuar nga zvicrra me nje gjendje shume të mire si vizuele ashtu edhe mekanike. Vetura ka te kaluara 218525 KM, E regjistruar në RKS per her te pare mr 02.05.2018 deri me 02.05.2019, servisin e madh te krym ne km 210000 km rrypi dhembezor set vaj filtera Shpenzime shume te vogla
Opcionet – AUTOMATIK, 7 Ulese, Panoram, Navigacion me qasje ne ballkan, KlimaTronic Dual, Frigorifer, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Xhamat elektromik, Kontroll Tractioni, Airbag, Timon hidraulik, etj.
Cmimi.. Me marrveshje
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869
Veturat tona jan te importuara nga Zvicrra dhe kan garancion ne Kilometrat e kaluara..
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI..
FaceBook : www.facebook.com/AutosallonJONI 
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »