SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chevorlet Captiva 2.0 VDCI 4WD, Automatik 7 Ulse
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '18
Lloji :
Chevrolet Captiva
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
243,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
201449
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Chevorlet Captiva 2.0 VDCI 4WD, Automatik 7 Ulse, Viti i prodhimit 07.2008, importuar nga Zvicrra,
I doganuar dhe Homologuar
Gjendja shum e mire mekanike dhe vizuele. Vetura k a te kaluara 243000 KM dhe eshte e garantuiar me servisime te rregullta, me liber te servisave
Opcionet – Automatik, Senzora parkingu mbrapa, Drita Xenon, Radio CD + AUX, Bord Kompjuter, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje elektronike,7 Ulset sport gjysme lekur, Fellga 18, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik 2 Qelesa etj.
Cmimi – 7590 Euro kurse me ndrrim 8500 euro
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869Viber +38344116869
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »