SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LANCIA 2.0L dizel 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '13
ID e produktit :
20145
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lancia phedra 2.0 JTD dizel me 7 ulse viti 2005 vetura eshte ne gjendje shum te mir sapo ka ardhur nga zvicrra,baj edhe ndrrim.telefoni 044 34 01 24
Informata rreth publikuesit
Anton
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »