SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Ibiza 1.9 TDI 77KW
Çmimi :
€6,690.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '18
Lloji :
Seat Ibiza
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
176,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
201450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat Ibiza 1.9 TDI 77KW (105 PS), Viti i prodhimit 2009,i Doganuar dhe Omologuar, importuar nga zvicrra,
I regjistruar per her te pare ne RKS nga data 10.07.2018 deri 10.07.2019
Km te kaluara 172545 Km I garantuar me liber te servisave. Motorr VW.
Servisi I madh I kryer me 11.07.2018 Rrypi dhembezot set me pomp uji 2 vite garancion, dhe vaji me filtera ne km 172350

Opcionet – Klima , Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Dritaret elektronike, kotroll Tractioni, Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, etj.
Cmimi 6690 Euro kurse me ndrrim 7300
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869
Te gjitha Veturat tona jan te importuara nga Zvicrra dhe kan garancion ne Kilometrat e kaluara... Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI. Facebook ; @autosallon joni.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »