SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touran – 1.6 TDI,
Çmimi :
€8,990.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '18
Lloji :
VW TOURAN
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
201451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Touran – 1.6 TDI, BLUE MOTION 77 KW Viti i prodhimit 11.2010,
I doganuar dhe regjistruar ne RKS deri 18.05.2019
Opcionet - KlimaTronic,Maual 6 Shpejtesi, Bord Kompjuter, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Fellga dhe Goma te reja , Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, 2 Celesa etj.
Cmimi – 8990 Euro kurse me ndrrim 10500 euro
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »