SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Reno Clio 1.5 dCi
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '18
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2007
ID e produktit :
201452
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Reno Clio 1.5 dCi viti i prodhimit 2007 ne gjendje shume te mire RKS deri ne 15.08.2019 set i ndrruar ne 178000 km vetura ka te kalume 213000

Cmimi.. Me marrveshje
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869
Veturat tona jan te importuara nga Zvicrra dhe kan garancion ne Kilometrat e kaluara..
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI..
FaceBook : www.facebook.com/AutosallonJONI 
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »