SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Tiguan 2.0 TDI, Automatik
Çmimi :
€12,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '18
Lloji :
VW TIGUAN
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
221,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
201453
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Tiguan – 2.0 TDI, 140 PS Automatik Viti i prodhimit 09.2009, I doganuar dhe Homologuar
Gjendja shum e mire mekanike dhe vizuele. Vetura k a te kaluara 221736 KM dhe eshte e garantuiar me servisime te rregullta ne VW Garage,
Opcionet – Automatik. Navigacion me kamer mbrapa, Senzora parkingu para dhe mbrapa system vet parkus, KlimaTronik dy zona, Drita Xenon robotike me kthes, Radio CD + AUX, Bord Kompjuter, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje elektronike,Ulset sport, Fellga 18, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik 2 Qelesa etj.
Cmimi – 12800 Euro kurse me ndrrim 13500 euro
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869Viber +38344116869
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »