SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '18
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
269,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2008
ID e produktit :
201614
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Audi A4 2.7 Tdi Automatik 8 shpejtesi me te gjitha serviset e kryera, vetura eshte full opsion dhe nuk ka nevoje per asnje investim.(ndrrim nuk bej)

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »