SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bora 1.9 TDI (DI) te kuqe viti 2001
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '18
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
298,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi
ID e produktit :
201629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Bora TDI (DI) te kuqe 131 ps viti prodhimit 2001, posedon xhama elektronik,pasqyre elektronike, fellne alumini, goma te veres te mira, klimatronik, senzor shiu, radion me touch screen androit sistem, 298.000 km te grantuara, serviste te kryera tek reforma ne prishtine dhe auto servis kadiu ne tirane, regjistrm deri ne maj 2018.

Tel. 049239290
Viber +38349239290
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »