SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mazda
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '18
Lloji :
Mazda 6
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
201693
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura Mazda Serie 6
2.0 Diesel Viti 2005
Vetura është në gjendje të rregullt e saposervisuar me klim funksionale,Karrikat me Nxemje
Zërimi Bosse,central CD Player me 6 CD
2 Qelsa Me telekomandues po ashtu dhe me libër të servisit në gjendje të mir teknike.
Vetura Posedon dhe vebasto (ngrohes I vetures parakohshem
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »