SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF PLUS 2.0 TDI LIFE 2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '19
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
201853
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin MANUAL
OPSIONE :kimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
, ulset elektrike dhe memory , ulset sport ,ulset me ngrohje , , senzora te parkingut para dhe mbrapa , tempomat ,
bordkopjuter , esp ,navigacion GPS TV HD , radio CD USB , airbag , abs , dritaret elektirke , fellne , etj .
Tel:+386 49 400 503 , +377 44 535 442
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »