SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 190 2.5 Dizel 92
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '13
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1992
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
20198
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz 190 2.5 Dizel 1992

Për më shumë informata kontakto në numrin e telefonit
044-683-790
Informata rreth publikuesit
murat
Besianë
049360450
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »