SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vetur
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '13
Lloji :
Audi S3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
20223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audi s3 225 kf tash eshte me guma te dimrit dhe bandash
Informata rreth publikuesit
besim
Gjilan
044 871 711
gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »