SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A2 1.4 tdi
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '13
Lloji :
Audi A2
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
20631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shume i mire edhe i ruajtur, teper ekonomik

Kontakt 044 480 303
Informata rreth publikuesit
Gentian
Prishtinë
+37744480303
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »