SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT Modeli Highline, I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '13
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike
ID e produktit :
20663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VW PASSAT 1.9 TDI (II)KUQE

TIPI-Volkswagen Passat Variant 1.9 TDI Highline
CC-1900
KW 96, 131 PS
MOTORRI-DIESEL
NDERRUESI-TIP-TRONIK
131 KUAJ FUQI
VITI- 2002 MODEL 2003
I PADOGANUAR
KILOMETRAZHA 195,577
I IMPORTUAR NGA GJERMANIA
NGJYRA E KALTERET
EXTRA:
ULESE ME NXEMJE
TE GJITHA DRITARET ME KOMANDA
TEMPOMAT
PARIKEL FILTER EURO 4
KLIM
MP3/CD
ALARM
I IMPORTUAR NGA GJERMANIA
E SHUM SENDE TJERA
VETURA PERVEQ DOGANES ASNI CENT SKA NEVOJ PER INVESTIME NE TE ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE
VRETJE: NDRRIM NUK BËJMË
QMIMI 3300
PER ME SHUME INFORMATA:
044-747-073, 049-189-601.
Informata rreth publikuesit
Valon
Mitrovice
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »