SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT "SHFRYTZO OFERTA VLEN EDHE PAK DIT
Çmimi :
€1,099.00
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '13
Lloji :
Audi 80
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
1988
Ekstra :
CD Player, Radio
ID e produktit :
20738
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura audi 80 me regjitstim rks plus kartonin e gjelbert eka radio me cd mp3 te interesuart let lajmrohen ne tel 044654164 vetura posedon 2 par guma me nje fjal dil grahi pa tut kerkun nuk ka defekte dhe shpenzimet ika shum tvogla plin benzin dyat punon per marak
mundeni me kontaktu sa jam nkosov pastaj sjam nkosove dhe ska kush mi gra ksaj mo per ata pe shes flm per respekt

VREJTEJE": PER NDRIM KERKUSH MOS TUM THIR SE SKAM INTERES PER NDRIMA VEQ PARE KESH.edhe veq thirni ju qka jeni te interesum me ble ker vlla e mos thirni palidhje me ma hup kohen ok flm per mirkuptim

PLUS FUTBOLLIN NESE ESHT DIKUSH I INTERESUAR JA SHES ESHT I ARDHUR NGA AUSTRIA ORIGINAL..ju kisha lut mos me dergoni sms se sja kthej ....:P
Informata rreth publikuesit
Sylejman
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »