SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vetura Mini Cooper Cabriolet
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '13
Lloji :
Mini Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
90,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Airbags
ID e produktit :
20744
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te interesuarit te na kontaktojne ne kete numer te telefonit 044225165 qmimi pak i diskutueshem
Informata rreth publikuesit
Vali-Com
Ferizaj
044 225 165
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »