SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pesho 1.6 automatik tiptronik 3500
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '13
ID e produktit :
20754
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes pesho 1007 1.6 benzin automatik tiptronik esht vetur klastike vetura posedon fellga me goma te dimrit bass xhama elektronik mbyllje elektronike vetura esht e sapo ardhur nga zvicrra me tabela te zvicrres nr tel 044 -121-522
Informata rreth publikuesit
sead
Ferizaj
044907265
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »