SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes ose nderr seat cordoba
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '13
Lloji :
Seat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
94,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
21106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose nderroj Seat Cordoba 1.4 2005

kerri ka klime,i ka shpenzimet e vogla ka te kaluara 94000 po te garantuara
eshte blen ne REFORM ne prishtine me KM 00
enteririn mbrenda e ka shume te rrujtun
Ndrim i mundshem me BMW 525 - 2004-2006 dhe me AUDI A6
Informata rreth publikuesit
zgjim
Prishtinë
045609371
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »