SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Xhip i Blinduar Land Rover Discovery T 5 -02
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '14
Lloji :
Land Rover Caddy
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
80,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
21180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Xhip i Blinduar Land Rover Discovery t 5 ne gjendje shume te mire dizel 2.5 Pa Dogan
Informata rreth publikuesit
baki
Prishtinë
+37744333440
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »