SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Xhip i Blinduar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '15
Lloji :
Jeep Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
95,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
21197
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes gjipin Jeep cherokee i blinduar ne gjendje shum te mir gjip e ka doganen
Informata rreth publikuesit
Agron
Prishtinë
0037744-325-523
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »