SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 2008
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '14
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
75,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
21226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Të gjitha serviset me rregull, veturë familiare dhe mjaft ekonomike. 100 km ne rruge te hapët 6.8 litra. Nuk ka pas ndeshje asnjehere. Shumë komode dhe e lehtë për ta vozitur. Të interesuarit mund te me kontaktojnë në 044/163-974 ose ne email drinkryeziu@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Drin
prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »