SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alfa romeo 2.0
Çmimi :
€4,450.00
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '14
Lloji :
Alfa Romeo 147
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
14,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
21329
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen alfa romeo 2.0 tiptronik eshte i doganuar qe nje vit nga zvicrra qmimi 4450 euro
Informata rreth publikuesit
mehdi
Lipjan
044379409
magure-lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »