SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen xsara 1.8 2002
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '14
Lloji :
Citroen Xsara
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
21330
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
po sa ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir i pa doganuar 1900 euro
Informata rreth publikuesit
mehdi
Lipjan
044379409
lipjan -magure [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »