SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ford
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '14
Lloji :
Ford Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
21347
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford s-max esh FULL opsion viti 2006 esht si ne foto por fotot nuk jan origjinal gjendet ne ferizaj nuk esht i doganuar vje nga franca per me shum kontakt bleresit serioz mund te kontaktojn ne nr 045 682 531 ose add festim_beats@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
festim
Ferizaj
045 682 531
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »