SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
passat
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
21348
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet passat ne gjendje perfekte i doganuar qe 1 muaj me 2 te kuqe ka 74 kw viti i prodhimit ne fund te vitit 2001 karrikat ne likur dhe me nxemje vje edhe me nga njepar goma rezerv te veres bleresit serioz mund te me kontaktojn ne nr 045 682 531 ose add festim_beats@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
festim
Ferizaj
045 682 531
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »