SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat bravo
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '14
Lloji :
Fiat Brava
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Karburanti :
Naftë
Viti :
2001
ID e produktit :
21582
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat bravo 1.9jtd dizel 1 vit regjistrim viti prodhimit 2001
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
Hajvali prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »