SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford focus 1.6 Benzin -99 shum lirr
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '14
Lloji :
Ford Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
21595
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES FORD FOCUS 1.6 BENZIN VITI KARVAN 99 RKS... KERI QE DY VITE I RDHUN NGA GJERMNIJA .. THJESHT EDHE KER FAMILJR EDHE PER PUN ME HARGJIME MINIMALE
POSEDON
KLIM
AIRBAG
160.000 KLM TE KALUARA
GJMAT KOLLOR
MBYLLJE QENDRORE...
QMIMIIIIII SHUM SHUM I VOLITSHEMMMMMM...KENI MU BIND EDHE VET.........PRES BLERSA SERIOZZZZZZZZ
NR. 044-347-869
Informata rreth publikuesit
Florian
Prizren
045333256
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »