SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 5
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
174,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
21798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES GOLF 5 2.0 TDI DIZELL 6 SHPEJTSI VITI I PRODHIMIT 2004 MODELI SPORT LINE NGJYRA E KALTER METALIKE VETURA POSEDON 2 DYER KLIMATRONIK AIR BAG ABS ESP BORD KOMPJUTER DRITARET ME RRYM PASQYRET ME RRYM (CROM) DHE ME NXEMJE FELLNE HALLOGENKA REXHISTRIM DERI NE MUJAN E 4 2014
Kontakto ne : 045 55 82 82
Informata rreth publikuesit
Prishtina Agency
Prishtinë
045 558 282
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »