SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 250 D
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '14
Lloji :
Mercedes Golf
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1986
ID e produktit :
21812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Perveq drites qe eshte e ndrydhur ne anen e djatht nuk ka ndonje tjeter defekt, punon shum mir per qdo pytje 045 430 695
Informata rreth publikuesit
Lorik
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »