SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra cosmo
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '14
ID e produktit :
21820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
viti prodhimit 29,11,2006

1,7CDTI, 74KW,101PS
ngjyre hiri metalike e mbyllet
uleset gjysme lekure
4 dyere,centrale,abs,esp,clime,
komanda ne timone ,levizes,bataria e re
radio cd,sport system,bllokim dyerve komplet,
liber servisi,2 celsa,felne alumini,17c,goma te mira,
vetura eshte,e doganuare,homologim,kontroll teknike
dhe esht ne gjendje shum te mire teknike si dhe optike tip top
Informata rreth publikuesit
Eris
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »