SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volvo V50 momentum full
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '17
Lloji :
Volvo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
80,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
2283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte modeli i fundit i V50

Momentum 2.0D Premium Klass
,
Informata rreth publikuesit
Bena
Prishtinë
049506005
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »